Menu:
  Rower wodny Albatros

Rower wodny "Albatros" - jest przeznaczony do rekreacyjnego pływania po niewielkich akwenach wodnych. Doskonale sprawdza się w wypożyczalniach sprzętu wodnego i ośrodkach wypoczynkowych. Dzięki długim i szeroko rozstawionym pływakom jest niezwykle stabilny - nie ma możliwości wywrotki na wodzie, a umieszczony w pływakach materiał wypornoœciowy gwarantuje jego całkowitą niezatapialność.

Rower wodny "Albatros" - wyposażony jest w pokład do opalania, pomiędzy siedzeniami, o wymiarach 2,02x0,65m. Dzięki niezwykle smukłym pływakom i stosunkowo niskiej wadze na wodzie rower jest bardzo szybki, a pływanie na pedałach nie nastręcza dużej trudności. Jeśli znudzi się mam pedałowanie, rower w przeciągu 10 minut można przekształcić w katamaran, zdejmując wirnik napędu i mocując silnik. W tym celu rower wyposażony jest w studzienkę do zamocowania silnika elektrycznego lub spalinowego o mocy do 5KM.

Istnieje możliwość wykonania roweru z napędem śrubowym, wtedy do zamocowania silnika nie ma potrzeby demontowania napędu - wystarczy podnieść śrubę i uruchomić sinik. W takim przypadku pokład może być wykonany bez osłony wirnika, dzięki czemu zyskujemy dodatkową powierzchnię.

Tapicerowane oparcia siedzeń powodują, że na rowerze siedzi się niezwykle wygodnie.

Pod wszystkimi siedzeniami umieszczono schowki o pojemności po ok. 90l, w których z powodzeniem możemy zabrać spory bagaż, a w przypadku pływania na silniku, jest gdzie schować zbiornik na paliwo lub akumulator). Po sezonie, jeśli jest taka potrzeba, a nie mamy za dużo miejsca do przechowywania, w prosty sposób można rower rozłożyć(pływaki z siedzeniami, pokład, napęd).

Dane techniczne
Długość: 5.20 m
Szerokość: 1.60 m
Waga: 150 kg
Załoga: 4 osoby
  PPU Lampart 2004-2018 www.ppulampart.pl